Bridgestone logo
Lietuvos | Tarptautinis tinklapis | Susisiekti su mumis | 
Bridgestone Baltics SIA

Dažniausiai užduodami klausimai - Korporacija ir jos finansai

» Kada buvo įkurta jūsų kompanija?
Bridgestone kompaniją 1931m. įkūrė japonas Shojiro Ishibashi (jo vardas japoniškai reiškia "akmeninį tiltą", angl. Stone bridge), o tuo tarpu Harvey Firestone'as 1900m. JAV įkūrė "Firestone Tyres and Rubber" padangų gamybos kompaniją.
1988m. Bridgestone įsigijo Firestone ir 1990m. Europoje buvo įsteigta Bridgestone/Firestone kompanija. Norėdami sužinoti daugiau apie šios kompanijos istoriją, sekite nuoroda "Bendra informacija".
Kiek darbuotojų dirba Bridgestone korporacijoje?
Visame pasaulyje Bridgestone korporacijoje dirba beveik 105 tūkst. darbuotojų.
» Kur galiu rasti informacijos apie jūsų kompanijos finansinę veiklą?
Finansinė informacija yra pateikiama bendrajame Bridgestone korporacijos sektoriuje, kur galima atsisiųsti metines kelių paskutinių metų ataskaitas.
» Kaip galiu įsidarbinti?
Apie laisvas darbo vietas ir smulkesnį aprašymą kaip įsidarbinti Bridgestone galite rasti puslapyje "Karjera". Ar norite prisijungti prie Bridgestone šeimos?
» Kokie yra naujausi Bridgestone produktai ir kaip pasireiškia jūsų plėtra?
Mūsų produktai yra nuolat tobulinami.
Naujausi Bridgestone pasiekimai, tokie kaip RFT nenusileidžiančių padangų technologija leidžia sportinių automobilių, tokių kaip BMW, Porsche ar Lexus vairuotojams saugiai pasiekti kelionės tikslą, net ir tuo atveju jei pradūrė padangą.
RFT taip taupo vietą automobilyje, nes nebereikia vežiotis atsarginės padangos.
Sunkvežimių ir autobusų pasaulyje buvo atrasta įdomi technologija - Greatec Mega Drive (GMD). Labai žemos, labai plačios padangos pakeičia įprastas dvigubas padangas sunkiasvoriuose komercinės paskirties automobiliuose.
Vėlgi, tam, kad išvengti problemų jei padanga yra praduriama, dabar įdiegta technologija, kai specialus Aircept vidinis vamzdelis automatiškai pripučia padangą, taip palaikydamas pakankamą spaudimą, iki tol, kol vairuotojas galės saugiai sustoti.
Einamojo laikotarpio pranešimus apie mūsų kompanijų produkciją, technologijas ir naujausius įvykius kompanijose galite rasti Bridgestone ir Firestone naujienų puslapiuose.
» Kokia yra Jūsų verslo strategija?
Pasauliniu mastu, Bridgestone korporacija siekia būti lydere padangų technologijos, produktų kokybės, pardavimų apimties bei klientų aptarnavimo srityse. Bridgestone jau pasiekė šių savo tikslų Azijoje ir dabar kovoja dėl lyderės pozicijų JAV ir Europoje.
Bridgestone padalinio Europoje artimiausias tikslas yra įsitvirtinti antrojoje rinkos vietoje. Mūsų ryšiai su F1 šioje strategijoje vaidina svarbų vaidmenį, nes jis padidina prekinio ženklo žinomumą, kadangi 11 iš 17 Grand Prix lenktynių vyksta Europoje.
Nuo 1996m. Spontaniškas prekinio ženklo žinomumo rodiklis patrigubėjo penkiose pagrindinėse mūsų rinkose (Vokietijoje, Ispanijoje, Didžiojoje Britanijoje, Italijoje ir Prancūzijoje).
» Kokia yra dabartinė Bridgestone pozicija pasaulinėje padangų rinkoje?
2001m. Bridgestone korporacija užėmė antrąją vietą pasaulio padangų rinkoje ir jai teko apie 19% pasaulio rinkos. Jei turite omenyje pasaulio gumos rinką (padangos ir kiti gumos produktai), tuomet Bridgestone yra pirmoje vietoje.
Išsamesnių statistinių duomenų galite rasti bendrosios informacijos puslapiuose, sekdami nuorodą "Gumos ir padangų rinka".
» Kaip jūs esate įsijungę į automobilių sportą?
Tiek Bridgestone, tiek Firestone prekiniai ženklai yra žinomi ir vertinami tiek automobilių, tiek ir dviračių transporto priemonių sporte.
Formulės 1 pasaulio čempionatuose Bridgestone per šešerius metus laimėjo 70 pergalių iš 100. Kadangi visai neseniai Michael'į Schumacher'į ir Scuderia Ferrari lydėjo sėkmė, Bridgestone gavo penkių vairuotojų ir penkių konstruktorių titulą.
JAV Firestone turi giliai įsišaknijusias sporto tradicijas, todėl reikėtų paminėti pergales CART ir IRL Serijos MotoGP ir 125 cc motociklų žiedinėse lenktynėse. Bridgestone taip pat aktyviai dalyvauja motokroso ir SuperMoto lenktynėse.
Bridgestone yra kartingų padangų tiekimo lyderis bei ralių ir kitų lenktynių rėmėjas.
Norėdami sužinoti daugiau, sekite nuorodą į moto sporto tinklalapį.