Bridgestone logo
Lietuvos | Tarptautinis tinklapis | Susisiekti su mumis | 
Bridgestone Baltics SIA

Su Bridgestone - tik geriausi rezultatai

Mūsų produktų dėka, esame pajėgūs apjungti daugybę skirtingų vietų ir žmonių. Bridgestone padangų dėka, mes sujungiame atokiausius pasaulio kraštus, tad galite keliauti visur, kur tik jus nuneš svajonės. Kelione pasirūpinsime mes.

Gyvenimo kelyje mus nuolatos lydi staigmenos, sutinkame vis naujus žmones, aplankome vis naujas vietas. Taip pat ir mūsų produktai - nuolatos keičiasi. Tačiau gera žinoti, kad vienas dalykas išlieka toks pats - tai aukščiausia kokybė. Kompanijos įkūrėjas Shorijo Ishibashi 1931m. pagamino pirmąją savo padangą ir nuo tada jis gyveno svajone tiekti žmonėms tik aukščiausios kokybės produktus. Šia svajone jis įkvėpė ir savo pasekėjus. Todėl Bridgestone technikai žino, kad norint priimti novatoriškus sprendimus, reikia pažvelgtį į problemą kitu kampu. Mes metame iššūkį esamoms technnologijoms ir taip stengiamės neatsilikti nuo greito gyvenimo tempo.

Bridgestone supranta, kad jūs produktus vertinate tik patys juos išbandydami, todėl esame tikri, kad siūlome produkus, kurių tikrai nepamiršite. Todėl sėskite už automobilio vairo ir suprasite, ką mes turime omenyje - ramų ir saugų važiavimą.
Galite peržiūrėti visą mūsų siūlomą prekių asortimentą ir sužinoti kaip palaikome su jumis ryšį