Bridgestone logo
Lietuvos | Tarptautinis tinklapis | Susisiekti su mumis | 
Bridgestone Baltics SIA

BATTLECROSS X30

Jūs - bekelės valdovas.

Platesnės galimybės
Pasitikėkite savimi važiuodami bet kokio tipo bekele. Pažangi „Bridgestone“ motokroso motociklų padangų technologija pasirūpins, kad niekas nestotų jums skersai kelio.

Puikus sukibimas
Išskirtinis ir tolygus sukibimas atskleidžia tikrąją jūsų transporto priemonės galią bei garantuoja retai motokroso motociklų padangoms būdingą stabilumą.

Neįtikėtinas stabilumas
Nenuginčijamai geriau jaučiamas kelias suteikia daugiau galimybių vairuojant, ypač įveikiant posūkius ir kliūtis.

Geresnis valdymas
Būkite tikri universaliomis padangų galimybėmis ir geresne reakcija į jūsų veiksmus net važiuodami sudėtingiausia bekele.

Platesnės galimybės
Didesnis sukibimas išplečia „Bridgestone“ motokroso motociklų padangų galimybes, tiek važiuojant minkšta dirva, tiek kietu moliu.

Optimizuotas profilis ir protektoriaus blokelių konstrukcija padidina sukibimą ir stabilumą stabdant ir įveikiant posūkius.
Asimetrinė kairės ir dešinės pusės protektoriaus blokelių konstrukcija leidžia patikimai įveikti bet kokį kelio paviršių važiuojant pasvirus bet kokiu kampu.
Išgaubti galinių padangų „Castle Blocks“ protektoriaus blokai sukuria tolygų sukibimą važiuojant bet kokiu paviršiumi.
Optimizuotas blokų kiekis padidina kabinimosi efektą ir leidžia tolygiau įsibėgėti netgi važiuojant slidžiu paviršiumi.
Modifikuotas „Cooling Fin“ protektoriaus raštas nukreipia šaltą orą giliai į padangos protektorių, taip iki minimumo sumažindamas padangos perkaitimo galimybę ir užtikrindamas puikias savybes.
Padidintas ir priekinių, ir galinių padangų sukibimas posūkiuose išplečia galimybes važiuojant tiek vidutiniškai kietu, tiek kietu paviršiumi. 
Daugiau informacijos:
BATTLECROSS X30

Padidinti