Bridgestone logo
Lietuvos | Tarptautinis tinklapis | Susisiekti su mumis | 
Bridgestone Baltics SIA

BATTLECROSS X40

Nėra vietos, kurios neįveiktumėte.

Greitis ir patikimumas
Sukurtos tam, kad galėtų įveikti net sunkiausiai pravažiuojamas vietas lengvai ir preciziškai. Galite mėgautis tikros bekelės teikiamais pojūčiais.

Neįtikėtinas tikslumas
Sukurtos ir išbandytos aukščiausio lygio motokroso lenktynėse, "BattleCross X40" padangos su revoliuciniu protektoriumi leidžia mėgautis sunkiausia bekele.

Lankstumas
Kai kelyje susiduriate su netikėtumais, „BattleCross X40“ padangos užtikrina puikų sukibimą ir manevringumą.

Ilgaamžė konstrukcija
„Bridgestone“ motokroso motociklų padangoms nebaisūs net sudėtingiausi bekelės pavojai. Už tai reikia dėkoti naujausioms medžiagų junginių technologijoms ir unikaliai konstrukcijai.

Platesnės galimybės
Didesnis tiek galinių, tiek ir priekinių padangų sukibimas išplečia „Bridgestone“ motokroso motociklų padangų galimybes, tiek važiuojant vidutiniškai kietu, tiek kietu paviršiumi.

Optimizuotas profilis ir protektoriaus blokų konstrukcija padidina sukibimą ir stabilumą stabdant ir įveikiant posūkius.
Asimetrinė kairės ir dešinės pusės protektoriaus blokelių konstrukcija leidžia patikimai įveikti bet kokį kelio paviršių važiuojant pasvirus bet kokiu kampu.
Išgaubti galinių padangų „Castle Blocks“ protektoriaus blokai sukuria tolygų sukibimą važiuojant bet kokiu paviršiumi.
Optimizuotas blokų kiekis padidina kabinimosi efektą ir leidžia tolygiau įsibėgėti netgi važiuojant kietu ar smėlėtu paviršiumi.
Modifikuotas „Cooling Fin“ protektoriaus raštas nukreipia šaltą orą giliai į padangos protektorių, taip iki minimumo sumažindamas padangos perkaitimo galimybę ir užtikrindamas puikias savybes.
Padidintas ir priekinių, ir galinių padangų sukibimas posūkiuose išplečia galimybes važiuojant tiek vidutiniškai kietu, tiek kietu paviršiumi. 
Daugiau informacijos:
BATTLECROSS X40

Padidinti