Bridgestone logo
Lietuvos | Tarptautinis tinklapis | Susisiekti su mumis | 
Bridgestone Baltics SIA

Motocross M59/M70

Naujausia „Bridgestone“ „Motocross M59/M70“ padangų linija skirta daugeliui aukščiausio lygio motociklininkų, važiuojančių motokroso keliais minkštose vietovėse. Šios padangos – vienos konkurencingiausių savo klasėje. Sukurtos su AMA serija 1996 metais, „Motocross M59/M70“ padangos pelnė daug prizų ir pirmųjų vietų garsiausiems pasaulio lenktynininkams.

Raštas
Dėl zigzaginio rašto, „Motocross M59“ pasižymi plačiu eksploatacinių savybių spektru. „Motocross M70“ apjungia geriausias senesnių analogų savybes, pasižymėdamos labai gero sukibimo su paviršiais ir sukibimo jėgos savybėmis posūkiuose.

Konstrukcija
„Motocross M59“ padangų konstrukcija pagrįsta „gaubto ir pagrindo“ (angl. Cap & Base) principu. Kietas viršutinio gumos sluoksnio mišinys užtikrina padangų blokų standumą, o minkštesnis apatinio sluoksnio mišinys pasižymi gera amortizacija ir sukibimo su paviršiais savybėmis. „Motocross M70“ sudaro dvigubas protektoriaus mišinys (DTC). Mišinio vidurys pasižymi sukibimo jėga, o protektoriaus kraštų mišinys suteikia gerą padangos sukibimą su paviršiais posūkiuose.
Daugiau informacijos:
Motocross M59/M70

Padidinti