Bridgestone logo
Lietuvos | Tarptautinis tinklapis | Susisiekti su mumis | 
Bridgestone Baltics SIA

Trail Wing TW301/TW302

Patirkite šių padangų privalumus sudėtingos kelionės sąlygomis
Miesto ir visureigiams motociklams
„Trail Wing“ raštas, blokai ir mišinys suteikia galimybę smagiai nevaržomiems riedėti gatvėmis ir vieškeliais.

„Trail Wing TW301“ ir „Trail Wing TW302“ – tai visureigės padangos, labiau skirtos važiavimui keliais, todėl idealiai tinka motociklininkams, mėgstantiems važinėti visureigiais motociklais miesto vietovėse. Didelis dėmesys skirtas rašto, formos ir sluoksnių mišinio pusiausvyrai, taip siekiant sumažinti padangų charakteristikų skirtumus važiuojant šlapiomis sąlygomis įprastais keliais, net užvažiavus ant kanalizacijos liukų ar dažytų gatvės paviršių.

Raštas
Patobulintas veiksmingas rašto piešinys, pagerintas padangų atsparumas dilimui atsitrenkus į nutekamuosius latakus ir sumažintas svirduliavimas važiuojant dideliu greičiu. „Trail Wing TW301/TW302“ išlaiko universalių padangų išvaizdą tačiau, iš esmės, puikiai tinka važiuoti keliais. Vidurio blokai suteikia padangoms stabilumo važiuojant tiesiu keliu ir jų konstrukcija atspari nereguliariam dilimui. Krašto blokai rūpestingai suprojektuoti, kad gerai sukibtų su paviršiais važiuojant posūkiuose ne plento sąlygomis.

Konstrukcija
Galinės padangos pagamintos pagal dvigubo protektoriaus mišinio (DTC) technologiją, todėl jų labai didelė rida ir puikus sukibimas su paviršiais važiuojant posūkiuose. „Trail Wing TW302“ – vienintelės iš „Trail Wing“ serijos padangų, kurių raštas sukurtas pagal DTC technologiją, todėl „Trail Wing TW301/302“ padangos - vienos populiariausių „Bridgestone“ kelioninių padangų asortimente.
Daugiau informacijos:
Trail Wing TW301/TW302

Padidinti