Bridgestone logo
Lietuvos | Tarptautinis tinklapis | Susisiekti su mumis | 
Bridgestone Baltics SIA

BT-011

Didesnis sukibimas su paviršiumi, nenukenčiant motociklo valdymui; naujosios „Battlax BT-011“ – tai šios amžinos problemos „Bridgestone“ sprendimas. Sukurtos pagal naujausias padangų gamybos technologijas, „Battlax BT011“ – tai kitos kartos „Battlax“ linijos dalis. Gaminant šias padangas, gerokai pasistūmėta eksploatacinių savybių kriterijų, būtent, sukibimo su paviršiais, valdymo, stabilumo esant dideliam greičiui, charakteristikų šlapiomis sąlygomis ir pusiausvyros klausimu. „Battlax BT-011“ – tai naujas 21 amžiaus etalonas.

Mišinys
Specialiai sukurtas šiai linijai, naujasis „Battlax BT-011“ padangų silicio mišinys suteikia ypač gerą sukibimą tiek su sausais, tiek su šlapiais paviršiais: važinėjant dideliu greičiu, padangos išlieka patvarios.

Profilis
Dėl optimizuoto profilio, „Battlax BT-011“ padangos išlaiko maksimalų ir tolygų stabilumą važiuojant pasvirus, taip pagerinant sukibimą su paviršiumi ir motociklo valdymą. Šį rezultatą buvo įmanoma pasiekti kompleksiškai optimizavus 3D-CTDM programą, kuri galimas dalykas yra pažangiausia ir sudėtingiausia šią dieną naudojama kompiuterinė programa. Atlikus trimatę dinaminę analizę, 3D CTDM maksimaliai padidina standumą (sukibimą su paviršiumi) ir išlaiko tolygų stabilumą važiuojant posūkiuose (neutralus valdymas).

Raštas
Priekinio protektoriaus raštas sukurtas pagal kitą pažangią „Bridgestone“ skaitmeninių technologijų programą – slydimo važiuojant šlapiu keliu imitavimo programą. Visi grioveliai sukurti kuo veiksmingiau išstumti vandenį. Priekinės padangos „blokai“ sudaro ištisinį sąlytį su paviršiumi. Kartu su 3D-CTDM sukurtu profiliu, šis unikalus priekinis raštas išsprendžia valdymo arba sukibimo su paviršiumi problemas.
Daugiau informacijos:
BT-011

Padidinti
BT-011 Rear

Padidinti