Bridgestone logo
Lietuvos | Tarptautinis tinklapis | Susisiekti su mumis | 
Bridgestone Baltics SIA

BT-012

Naujosios „Battlax BT-012“ – tai naujausios Z klasės radialinės padangos, skirtos maksimaliai padidinti motociklo sportines charakteristikas važiuojant įprastomis gatvės sąlygomis, neaukojant padangų naudingojo eksploatavimo trukmės ir saugumo. Sukurtos pasitelkus naujausias „Bridgestone“ technologijas „Battlax BT-010“ charakteristikų pagrindu, „Battlax BT-012“ papildo šių dienų itin ekstermaliam važiavimui skirtų motociklų eksploatacines savybes visomis reikalingomis padangų charakteristikomis.

Mišinys
Specialiai sukurtas šiai linijai, naujasis „Battlax BT-011“ padangų silicio mišinys suteikia ypač gerą sukibimą tiek su sausais, tiek su šlapiais paviršiais: važinėjant dideliu greičiu, padangos išlieka patvarios.

Profilis
Dėl optimizuoto profilio, „Battlax BT-012“ padangos išlaiko maksimalų ir tolygų stabilumą važiuojant pasvirus, taip pagerinant sukibimą su paviršiumi ir motociklo valdymą. Šį rezultatą buvo įmanoma pasiekti kompleksiškai optimizavus 3D-CTDM programą, kuri galimas dalykas yra pažangiausia ir sudėtingiausia šią dieną naudojama kompiuterinė programa. Atlikus trimatę dinaminę analizę, 3D CTDM maksimaliai padidina standumą (sukibimą su paviršiumi) ir išlaiko tolygų stabilumą važiuojant posūkiuose (neutralus valdymas).

Konstrukcija
Galinių padangų monospiralinės juostos konstrukcija – amortizacijai ir stabilumui važiuojant dideliu greičiu.

Raštas
Priekinio protektoriaus raštas sukurtas pagal kitą pažangią „Bridgestone“ skaitmeninių technologijų programą – slydimo važiuojant šlapiu keliu imitavimo programą. Visi grioveliai sukurti kuo veiksmingiau išstumti vandenį. Priekinės padangos „blokai“ sudaro ištisinį sąlytį su paviršiumi. Kartu su 3D-CTDM sukurtu profiliu, šis unikalus priekinis raštas išsprendžia valdymo arba sukibimo su paviršiumi problemas. Agresyvus galinės padangos raštas skirtas užtikrinti sukibimo jėgą posūkiuose. Pagrindinis įstrižas griovelis suteikia optimalaus standumo ir veiksmingą šilumos išskyrimą, kad padangos būtų patvaresnės važinėjant dideliu greičiu.
Daugiau informacijos:
BT-012

Padidinti
BT-012 Rear

Padidinti