Bridgestone logo
Lietuvos | Tarptautinis tinklapis | Susisiekti su mumis | 
Bridgestone Baltics SIA

BT-014

Pagamintos pagal technologijas, išvystytas „Bridgestone“ dalyvaujant MotoGP lenktynių programose, „Battlax BT-014“ radialinės padangos skirtos maksimaliai padidinti itin ekstremaliam važiavimui skirtų motociklų kopijų eksploatacines savybes gatvės sąlygomis. Šios naujosios kategorijos padangos patobulintos, todėl universalesnės ir geriau valdomos važiuojant drėgnomis ir sausomis sąlygomis. Jų sukibimas su paviršiais geresnis, padangos stabilesnės, patvaresnės ir patogesnės valdyti.
Ir priekinės, ir galinės padangos gaminamos su naujais protektoriaus gumos sluoksniais ir karkaso konstrukcijomis. Galinės padangos – vadinamosios „gaubto ir pagrindo“ (angl. Cap & Base) konstrukcijos. Būtent pagrindo sluoksnis suteikia efektyvesnę amortizaciją. Optimaliam važiavimo linijiškumui pasiekti, papildomus raštus sudaro įvairiakrypčiai grioveliai, skirti kontroliuoti padangų deformaciją važiuojant įvairiais išlinkio kampais ir greičiais.
„S“ formos griovelių pratęsimai priekinio rato protektoriuje padeda užtikrinti geresnes motociklo valdymo savybes ir mažesnę atatranką. Tačiau galinių padangų ševrono formos viduriniai grioveliai su kilpomis užtikrina veiksmingą vandens išstūmimą ir mažesnį padangų keliamą triukšmą.
„Bridgestone“ HTSPC didelio įtempimo ypatingai įsiskverbusio rumbuoto rašto su plieno monospiraline juosta (MSB) konstrukcija suteikia standesnį galinės „Battlax BT-014“ padangos prisispaudimą, taip sumažinant deformaciją padangos sąlyčio su paviršiumi taške. Be to, sustiprinta briaunos armatūra padidina padangos atsparumą šoninei deformacija. Kadangi padangą mažiau veikia apkrovos svyravimai, greitesnis jos formos atsistatymas, todėl stabilesnis važiavimas dideliu greičiu posūkiuose ir tiesiojoje.
Daugiau informacijos:
BT-014

Padidinti
BT-014 Rear

Padidinti