Bridgestone logo
Lietuvos | Tarptautinis tinklapis | Susisiekti su mumis | 
Bridgestone Baltics SIA

BT-020

Važiavimo patogumas, stabilumas važiuojant dideliu greičiu ir ilga rida – tai pagrindinės funkcijos, kuriomis turi pasižymėti visos turistinės padangos. Naujosios „Battlax BT- 020“ įkūnijo visus aukštos techninės kokybės tikslus, ypač – nepranokstamas važiavimo šlapiomis sąlygomis charakteristikas.
Tačiau šį kartą „Bridgestone“ norėjo pagerinti turistinių padangų išvaizdą ir suteikti saugaus ir patogaus važiavimo pojūtį. „Battlax BT- 020“ – tai „Bridgestone“ pasiūlymas. „Battlax BT- 020“: nauja turizmo vizija.

Mišinys
BT54 pagrindu gaminamas silicio mišinys suteikia ypač geras važiavimo šlapiomis sąlygomis charakteristikas ir ilgesnę ridą.

Profilis
Sukurtas pasitelkus CTDM technologiją, didesnis viršutinio sluoksnio spindulys ir unikalus amortizuojantis profilis užtikrina didesnį stabilumą važiuojant dideliu greičiu.

Konstrukcija
“Bridgestone“ patentuotos „Kevler“ monospiralinės juostos važiavimo patogumui.

Raštas
Dvi vidurio linijos ir didelio kampo grioveliai veiksmingai išstumia vandenį. Be to, priekinės padangose meistriškai išdėstyti kryptingi ir nekryptingi grioveliai sudaro kilpelių blokus sukibimo jėgai (sukibimui su paviršiais) užtikrinti.
Galinės padangos – puikios formos ir funkcionalios. Pagrindiniai įstriži grioveliai išstumia vandenį, padidina standumą ir tuo pačiu metu suteikia „Battlax“ padangoms menišką išvaizdą. Ploni grioveliai protektoriaus krašte „užsikabina" posūkiuose ir juose suteikia geresnį sukibimą.
Daugiau informacijos:
BT-020

Padidinti
BT-020 Rear

Padidinti