Bridgestone logo
Lietuvos | Tarptautinis tinklapis | Susisiekti su mumis | 
Bridgestone Baltics SIA

BT-090

Naujoji „Battlax BT-090“ padangų, skirtų vidutinio dydžio motociklams, serija. Ištobulintos pagal naujausias „Bridgestone“ technologijas, „Battlax BT-090“ padangos puikiai tinka važiavimui lenktynių trasomis ir gatvėmis. Padangų standumas suteikia didesnio stabilumo pojūtį posūkiuose, ypač slydimo kontrolei lenktynių metu. Naujas sluoksnio mišinys ir protektoriaus raštas suteikia geresnį sukibimą su paviršiais ir motociklo valdymą drėgnu ir sausu oru ir užtikrina sklandų važiavimą dideliu greičiu ir nevibruojant ratams.

Mišinys
Gero sukibimo su paviršiais mišinys, vidutinio dydžio klasės motociklams. Išlaiko gerą sukibimą su paviršiais nuo važiavimo pradžios iki pabaigos, nepaisant temperatūros.

Raštas
Naujas protektoriaus raštas optimizuoja vertikalų ir horizontalų padangos standumą. Mažiau griovelių protektoriaus krašte suteikia galimybę padangai geriau sukibti su paviršiais sausomis sąlygomis bei valdyti motociklą posūkiuose, o daugiau griovelių padangos viduryje užtikrina geras padangos eksploatacines charakteristikas drėgnomis sąlygomis.

Profilio ir rašto veikimas
Standesnės šoninės sienelės padidina sukibimą su paviršiais posūkiuose. Geresnė slydimo kontrolė, kad būtų lengviau važiuoti tiesiai. Didesnis stabilumas važiuojant dideliu greičiu ir nevibruojant ratams – geresnėms važinėjimo gatvėmis charakteristikoms.

Konstrukcija
Galinė padanga - MSB „Kevlar“
Daugiau informacijos:
BT-090

Padidinti
BT-090 Rear

Padidinti