Bridgestone logo
Lietuvos | Tarptautinis tinklapis | Susisiekti su mumis | 
Bridgestone Baltics SIA

BATTLAX SC ECOPIA

Neįtikėtinos valdymo savybės, mažesnės degalų sąnaudos ir emisijos.

Subalansuotas valdymas
„Battlax SC Ecopia“ yra tikras motociklų ir motorolerių padangų pasididžiavimas. Jos gali pasiūlyti mažesnes degalų sąnaudas ir tokias pat puikias valdymo savybes. * *Lyginant su „Battlax SC“ padangomis.

Mažesnis pasipriešinimas riedėjimui
Iki 15 % mažesnis pasipriešinimas riedėjimui. Jūs galite taupyti degalus ir būti tikri dėl mažesnių anglies dvideginio emisijų... tačiau džiaugtis nesumažėjusiu saugumu ir valdymo savybėmis.

Saugus valdymas
Mėgaukitės neįtikėtinu stabilumu, puikiu sukibimu ir komfortu. Tokių savybių galite tikėtis iš aukščiausios klasės „Bridgestone“ motorolerių padangų. Paprasta, patikima ir malonu vairuoti tiek šlapiame, tiek sausame kelyje.

Neįtikėtas sukibimas
Jauskitės nevaržomai, manevruodami miesto džiunglėse ar įveikdami aštriausius posūkius - „Battlax SC Ecopia“ padės sustoti, kai to prireiks. Šios padangos pasižymi vienu trumpiausių stabdymų keliu savo klasėje.

Ilgesnis padangos eksploatavimo laikas
Sutaupykite dvigubai daugiau pinigų sunaudodami mažiau degalų ir ilgiau važinėdami su tomis pačiomis padangomis. Tai saldus kąsnis tiek jūsų piniginei, tiek aplinkai.

Pažangios „NanoPro-Tech™“ technologijos sumažina pasipriešinimą riedėjimui net iki 15 %.
„Mono Spiral Belt“ (MS-BELT) konstrukcija sumažina padangų deformacijos lygį bei vidinę trintį ir suteikia daugiau energijos judėjimui pirmyn.
„High Tensile Super Penetrated Cord“ (HTSPC) konstrukcija sumažina padangų deformacijos lygį, sumažina pasipriešinimą riedėjimui ir dėvėjimąsi. Tai ilgaamžės padangos, kurios padeda taupyti degalus.
Optimalus protektoriaus griovelių pasiskirstymas užtikrina puikų sukibimą, patikimą stabdymą, geras įsibėgėjimo ir valdymo savybes.
Platūs, vandenį išstumiantys grioveliai leidžia stabiliau važiuoti net ir šlapia kelio danga bei garantuoja patikimą valdymą ir puikų manevringumą.
Mažesnės degalų sąnaudos ir ilgesnis padangų eksploatacinis periodas leis sutaupyti pinigų bei sumažins anglies dvideginio emisijas, tačiau neatsilieps saugumui ir valdymo savybėms. 
Daugiau informacijos:
BATTLAX SC ECOPIA

Padidinti
BATTLAX SC ECOPIA Rear

Padidinti