Bridgestone logo
Lietuvos | Tarptautinis tinklapis | Susisiekti su mumis | 
Bridgestone Baltics SIA

BATTLAX R10 EVO

Kvapą gniaužiantis pasivažinėjimas.

Neabejotinos lenktynių savybės
Atėjo metas susipažinti su naujausia „Battlax Racing R10 EVO“ padangų versija. Revoliucinė konstrukcija ir medžiagų technologijos leis jūsų motociklui riedėti be jokių suvaržymų ir apribojimų.

Neįtikėtinas greitis posūkiuose
Norėtumėte neįtikėtinos galios tiek įvažiuodami į posūkį, tiek išvažiuodami iš jo, tarsi jo net nebūtų? Pasitikėkite „Bridgestone“ pažangiausia „MotoGP™“ technologija.

Tobulas valdymas
Jeigu manėte, kad žinote, kas yra preciziškas valdymas, „Bridgestone“ pakeis jūsų požiūrį. Geresnis sukibimas priekyje ir didesnis stabilumas gale leis jums valdyti savo motociklą taip gerai, kaip niekada.

Nepralenkiamas lankstumas
Norėtumėte, kad nebūtų baisūs jokie trasos netikėtumai ir visas kliūtis įveiktumėte daug greičiau? Jūs tikrai tai galite! „Battlax R10 EVO“ pasiūlys puikų sukibimą ir precizišką valdomumą, kai jo reikia.

Puiki reakcija
Susikurkite pasitikėjimą ir išplėskite savo motociklo ir trasos galimybių ribas. Tai padaryti padės geresnis sukibimas esant bet kokiai temperatūrai. Be to, galėsite džiaugtis ilgesniu padangų eksploataciniu laikotarpiu.

10 % didesnis priekinės padangos kontaktinis paviršius pastebimai pagerina šoninį sukibimą ir padeda greičiau įveikti trasos ratą.
Didesnis galinės padangos kontaktinis paviršius žymiai pagerina sukibimą, bei šoninį stabilumą, kad ir kaip ratas bepasisuktų, kad ir kokia būtų temperatūra.
Pažangi „MotoGP™“ junginių technologija užtikrina optimalų padangos sušilimo laiką.
Specialiai sukurti 3D grioveliai maksimaliai padidina stabilumą stabdant, leisdami jums kiekviename posūkyje važiuoti greičiau ir tolygiau.
Optimizuoti vertikalūs grioveliai užtikrina neįtikėtiną slydimo kontrolę bei puikų valdymą bet kokiomis sąlygomis kiekvviename posūkyje.
Didesnis šoninis sukibimas ir stabilumas suteiks daugiau lankstumo valdant motociklą bei leis anksčiau akseleruoti išvažiuojant iš posūkio. 
Daugiau informacijos:
BATTLAX R10 EVO

Padidinti