Bridgestone logo
Lietuvos | Tarptautinis tinklapis | Susisiekti su mumis | 
Bridgestone Baltics SIA

BATTLAX S20 EVO

Geriausia sportinė padanga tapo dar geresnė.

Džiaugsmą teikiančios savybės
Greitis, greitis ir dar kartą greitis. "Battlax Hypersport S20 EVO" padangos pažengė dar toliau, negu jų pirmtakai ir perteikia geriausias "Bridgestone MotoGP™" padangų suteikiamas savybes.

Neįtikėtinas valdomumas
Pajuskite jėgą savo pirštų galiukuose kiekviename posūkyje. Lengvas pasukamumas, neįtikėtinas sukibimas ir padidėjęs stabilumas leis jums išbandyti savo motociklo galimybių ribas kelyje.

Padidėjęs tarnavimo laikas
Revoliucinė konstrukcija ir gumos sudėtis tarnauja ilgiau ir nuveš jus toliau nei ankstesnis modelis.

Neprilygstamas sukibimas
Pajuskite padangas, kurios tiesiog prilimpa prie kelio, pasižymi neįtikėtinomis savybėmis bėgėjantis, stabdant ir įveikiant posūkius.

Patikimos savybės ant šlapios dangos
Netikrinkite orų prognozės! "Battlax Hypersport S20 EVO" pasižymi stabilumu, patikimomis stabdymo ir valdomumo savybėmis ir ant šlapios dangos.

Patobulinta penkių diržų karkaso technologija gerokai padidino priekinės padangos tvirtumą, o tai užtikrina manevringumą ir greitą reakciją.
Patobulintas galinis padangos karkasas suteikia padangai tvirtumo tiek važiuojant tiesiai, tiek ir pakrypus posūkyje.
5 sluoksnių gumos mišinys (5LC) su "NanoPro-Tech™" technologija galinei padangai suteikia neprilygstamą sukibimą tiek sausame, tiek šlapiame kelyje ir gerokai prailgina padangos tarnavimo laiką.
Daug centrinių griovelių suteikia padangai didesnį sukibimą ir maksimalų užtikrintumą vairuotojui šlapiame kelyje.
Šoninio protektoriaus konstrukcija suteikia beprecedentį stabilumą ir kontaktą su keliu posūkiuose net motociklui smarkiai pasvirus.
Optimali kontakto su kelio danga zona užtikrina maksimalų sukibimą tiek ant šlapio, tiek ant sauso kelio ir suteikia stabilumą važiuojant dideliu greičiu bei manevruojant.
Daugiau informacijos:
BATTLAX S20 EVO

Padidinti