Bridgestone logo
Lietuvos | Tarptautinis tinklapis | Susisiekti su mumis | 
Bridgestone Baltics SIA

BT-021

Išleidusi žinomą „Battlax BT-020“ (NT) padangų seriją ir taip nustačiusi pasaulines eksploatacinių savybių normas, „Bridgestone“ jau žengė žingsnį į priekį. „Battlax BT-020“ pakeitusios naujosios „Battlax BT-021“ – tai tikrai prabangios sportinės padangos, su patikimu priekinio krašto prisispaudimu, labai stabilios važiuojant autostrada ir vingiuotais keliais, stiprus sukibimas su paviršiais drėgnomis ir sausomis sąlygomis ir labai gera amortizacija, pritaikyta patogioms ilgoms kelionėms. Naujosios padangos pranoksta „Battlax BT-020“ eksploatacines savybes daugeliu pagrindinių kriterijų, įskaitant ilgesnę ridą, eksploatuojant padangas visais važiavimo būdais.
„Battlax BT-021“ – tai „Bridgestone“ pirmoji gaminių linija, kai monospiralinė juosta (MSB) buvo panaudota ir priekinėse, ir galinėse padangose. Esant optimaliam standumui, kurį suteikia HTSPC didelio įtempimo ypatingai įsiskverbusios rumbuotos platformos technologija. Ši MSB konstrukcija ypatingai padidina padangų stabilumą ir amortizaciją.
Savitas naujasis įžambių brūkšnių protektoriaus rašto piešinys su plačiais susikertančiais vidurio grioveliais priekinėse padangose, suteikia galimybę kokybiškai valdyti ir tiksliai vairuoti motociklą. Ridos bandymai taip pat rodo, kad šios padangos daug atsparesnės nereguliariam dilimui nei „Battlax BT-020“, kurias išstumia iš rinkos.
Galinių padangų, pagamintų pagal SACT technologiją važiavimui tiesiai ir posūkiuose protektoriaus konstrukcija su vadinamąja „gaubto ir pagrindo“ (angl. Cap & Base) konstrukcija ir dvigubo mišinio protektoriumi suteikia padangoms puikų valdymą posūkiuose, kadangi šoninis mišinys labai gerai sukimba su paviršiais, o tvirtesnė vidurio linija ir pagrindo sluoksnis sudaro reikiamą protektoriaus standumą, todėl šių padangų sukibimo jėga geresnė, o rida - ilgesnė. Padangų stabilumą ir amortizaciją sustiprina naujai sukurtas minkštos dviejų sluoksnių konstrukcijos išorės užpildas su rutuliukais. Galinių padangų rašto piešinys toks, kad dėl žemo neigiamo santykio viduryje, važiuojant daugiau gumos remiasi į kelią, o tai suteikia daugiau ridos ir patvarumo ir tuo pačiu sumažėja rašto keliamas triukšmas, atsimušant į orą.

Naujosios „Battlax BT-021“ padangos skirtos suteikti sunkesniems 600 - 1200 cm3 sportinio turizmo motociklams kuo daugiau komforto važiuojant dideliu greičiu ir jaudinantį pojūtį važiuojant posūkiuose autostradose, visomis sąlygomis. Gaminamos 5 dydžių priekinių ir 7 dydžių galinių ratų padangos visiškai pakeis dabartines „Battlax BT-020“.
Daugiau informacijos:
BT-021

Padidinti