Bridgestone logo
Lietuvos | Tarptautinis tinklapis | Susisiekti su mumis | 
Bridgestone Baltics SIA

BT-023

„Bridgestone“ sukūrė naujas „Battlax BT-023“ padangas, pasižyminčias tinkamomis, aukštos kokybės charakteristikomis, važinėjant tiek turistiniais, tiek sportiniais maršrutais. „Battlax BT-023“ ilga naudingojo eksploatavimo trukmė ir važinėjimo šlapiomis sąlygomis charakteristikos pritaikytos turizmui, o sukibimas su paviršiais ir vairavimo kontrolė – sportui, todėl šios padangos padidina asortimentą, iš kurio renkasi stambesnių motociklų savininkai.

Tinkamos sporto bei turizmo charakteristikos
„Bridgestone“ tikslas – motociklų padangų pakaitų rinkoje įtvirtinti savo poziciją sporto bei turizmo motociklų padangų gamybos sektoriuje, 2010 m. vasarį paleidus į šią rinką „Battlax BT-023“. Tobulesnės naujosios padangos už pirmtakes, kurias išstumia iš rinkos, pasižymi geresnėmis charakteristikomis tiek pagrindinėse turizmo srityse, kur nekeičiant padangų su „Battlax BT-023“ nuvažiuojama didelė rida ir padangos pasižymi puikiomis eksploatacinėmis savybėmis važinėjant šlapiomis sąlygomis, tiek sporto srityje, nes atitinka reikliausių sportinių motociklininkų lūkesčius.

Rida – eksploatacinės savybės šlapiomis sąlygomis
Dėl perprojektuoto kampinio griovelių rašto ir siliciu praturtintu (angl. Silica Rich Ex) gumos sluoksnio mišiniu su RC polimeru, padangos pasižymi labai ilga naudingojo eksploatavimo trukme ir važiavimu posūkiuose šlapiomis sąlygomis.

Komfortas ir stabilumas

Priekinės ir galinės padangos gaminamos pasitelkus pasitvirtinusią „Bridgestone“ monospriralinės juostos (MSB) technologiją, suteikiančią joms aukščiausio laipsnio sukibimą su paviršiais, amortizaciją ir stabilų važiavimą dideliu greičiu tiesiąja linija.
Galinės padangos pagamintos iš 3 sluoksnių mišinio (3LC), todėl šoninis mišinys suteikia padangai papildomą sukibimą su paviršiais posūkiuose, o vidurio mišinys dėl didelio sąlyčio ploto suteikia padangoms daugiau stabilumo ir sklandesnį riedėjimą važiuojant gatvėmis. Rezultatas – saugus važiavimas, gera reakcija ir saugaus stabilumo pojūtis visomis sąlygomis.
Į rinką bus paleistos 5 dydžių priekinės (50 - 80 serijos) ir 7 dydžių galinės (50 - 70 serijos) „Battlax BT-023“ padangos. Taip pat bus galima įsigyti šią specifikaciją atitinkančias, sunkiasvoriams motociklams, pavyzdžiui BMW K1300GT (120/70ZR17 ir 180/55ZR17) sukurtas analogiškas padangas. Priekinės padangos pasižymi specialiu raštu ir kryžminės juostos konstrukcija, o galinės - MSB ir vienos juostos konstrukcija. Todėl tokio derinio padangos sukurtos, kad būtų galima lengviau valdyti sunkesnius motociklus, staigiai stabdyti ir padangų naudingojo eksploatavimo trukmė būtų ilga.
Naujosios „Battlax BT-023“ pasirodys Europos rinkose nuo 2010 m. vasario.
Daugiau informacijos:
BT-023

Padidinti
BT-023 Rear

Padidinti