Bridgestone logo
Lietuvos | Tarptautinis tinklapis | Susisiekti su mumis | 
Bridgestone Baltics SIA

BT-54

Šio tipo galinės padangos gaminamos su monospiraline juosta. „Battlax BT-54“ - aukštomis eksploatacijos savybėmis pasižyminčios radialinės padangos puikiai subalansuotos turizmui ir specialiai sukurtos importuojamiems ir reimportuojamiems dideliems motociklams. Tinka motociklininkams, mėgstantiems ilgas keliones dideliais motociklais.

Raštas
Raštas sukurtas veiksmingai išsklaidyti vandenį negiliuose viražuose, kas labai svarbu šlapiomis sąlygomis. O galinės padangos ypatingos tuo, jog nebėra didelio grupavimo vidurinėje dalyje, kas stabdo perteklinį protektoriaus judėjimą ir pailgina padangos eksploatavimo trukmę.

Forma
Priekinės ir galinės padangos gaminamos su viengubu virsutinio sluoksnio spinduliu. Dėl šios priežasties ir dėl konstrukcijos, padangos pasižymi stabilumu ir neutraliu valdymu.

Konstrukcija
Originaliai pritaikyta monospiralinė juosta (galinių padangų) suteikia minkšto, tačiau tampraus važiavimo komfortą.

Bendra pusiausvyra
Greta sausojo sukibimo su paviršiais, šio tipo padangų, skirtų stambiems turistiniams motociklams, privalumų sąrašą galima papildyti bendra sklandaus valdymo, patogaus važiavimo, drėgnojo sukibimo su paviršiais ir ilgos eksploatavimo trukmės pusiausvyra.
Daugiau informacijos:
BT-54 Rear

Padidinti