Bridgestone logo
Lietuvos | Tarptautinis tinklapis | Susisiekti su mumis | 
Bridgestone Baltics SIA

BT-92

Gaminamos su monospiralinėmis juostomis ir dvigubu protektoriaus mišiniu, „Battlax BT-92“ yra apskritos radialinės padangos, skirtos vidutinio dydžio motociklams ir pasižyminčios puikiomis charakteristikomis eksploatuojant motociklą šlapiomis sąlygomis, važiavimo komfortu bei valdymu.

Mišinys
„Battlax BT-92“ mišinys subalansuotas, kad suteiktų gerą sukibimą su paviršiumi, stabilumą važiuojant dideliu greičiu, ilgą eksploatavimo trukmę ir puikias charakteristikas eksploatuojant motociklą šlapiomis sąlygomis. Galinių padangų dvigubo protektoriaus mišinio technologija suteikia ilgą padangų naudingojo eksploatavimo trukmę ir sukibimą važiuojant posūkiuose.

Raštas
Vidurio protektoriaus raštas su didelio kampo grioveliais suteikia motociklui puikias charakteristikas važiuojant šlapiomis sąlygomis tiesiu keliu ir dideliu kreiseriniu greičiu. O grioveliai mažais kampais – važiavimo šlapiomis sąlygomis charakteristikas važiuojant lėtai arba vidutiniu greičiu. Priekinės padangos vidurio tiesus griovelis pagerina stabilumą važiuojant tiesiu keliu.

Profilis
Didelis viengubas virsutinio sluoksnio spindulys – stabilumui ir linijiniam posūkių važiavimui užtikrinti.

Konstrukcija
Važiavimo komfortui ir stabilumui užtikrinti, „Battlax BT-92“ padangos gaminamos su monospiralinėmis juostomis.
Daugiau informacijos:
BT-92 Rear

Padidinti