Bridgestone logo
Lietuvos | Tarptautinis tinklapis | Susisiekti su mumis | 
Bridgestone Baltics SIA

Battle Wing BW501/BW502

Ekstremalus važiavimas, nestatant į pavojų sukibimo su paviršiais, stabilumo ir padangų dilimo
„Bridgestone“ paleido į rinką naująsias „Battle Wing BW501“ ir „Battle Wing BW502“ padangas, skirtas vis labiau populiarėjantiems „veteranų“ kelioniniams motociklams.
Tai – patyrę motociklininkai, visa savo esybe pasinėrę į keliones. Padangos pritaikytos važiuoti miestų gatvėmis ir trijų juostų autostradomis, o taip pat – purvinais vieškeliais ir kalnų serpentinais. Jos skirtos maksimaliai patirti kelionių motociklais malonumą. Savybėmis ir išvaizda šios padangos visureigės, tačiau nenusileidžia pagrindinėms kelių padangų charakteristikoms.

Todėl „Bridgestone“ sukūrė „Battle Wing“ – „Trail Wing“ kategorijos padangų savybių tąsą, specialiai pritaikytą motociklininkams, keliaujantiems naujausiais sportiniais motociklais. Šios naujosios padangos pasižymi grublėtų visureigių padangų savybėmis ir didesnėmis kelių sportinių padangų charakteristikomis, ilgesne naudingojo eksploatavimo trukme, o važiavimas jomis – gerokai patogesnis.

Patobulintas priekinės padangos sukibimas su paviršiais ir valdymas
Priekinio „Battle Wing BW501“ padangos protektoriaus raštas pasižymi savita visureigių padangų išvaizda, tačiau jo neigiamas santykis yra 21%, o protektoriaus gylis - 5 mm, todėl važiuojant daugiau gumos remiasi į kelią, o tai suteikia didesnį padangos sukibimą su paviršiais ir ilgesnę naudingojo eksploatavimo trukmę. Trumpus įstrižinius griovelius įterpus į V formos griovelių konstrukciją ir panaudojus specialų mišinį, kuris gerai sukimba su paviršiais, buvo patobulintas padangų šlapiasis sukibimas. Dėl naujo profilio ir kampinių griovelių rašto motociklo valdymas tapo geresnis, ekstremalesnis ir juntamas sąlytis su keliu.

Stabilesnės padangos, geresnis šlapias sukibimas su paviršiais

„Battle Wing BW502“ galinių padangų profilis patobulintas HTSPC didelio įtempimo ypatingai įsiskverbusio rumbuoto rašto su naująja plieno monospiraline juosta konstrukcija. Taip padangos tvirtesnės prisispaudusios prie paviršiaus ir mažesnė jų deformacija sąlyčio taške, todėl motociklas žymiai stabiliau rieda posūkiuose ir dideliu greičiu tiesiojoje linijoje, be to sumažėjo padangų nereguliaraus dilimo trukmė. Padangos 16 % tuštumos santykis, specialus sluoksnių mišinys ir įstriži pagrindo grioveliai suteikia ypatingai gerą sukibimą su paviršiais, o 9 mm protektoriaus gylis užtikrina ilgą naudingojo eksploatavimo trukmę.

Pirmuoju paleidimo į rinką etapu, galima įsigyti populiariausių kelio motociklų dydžių (110/80R19 ir 150/70R17) naujųjų „Bridgestone“ „Battle Wing“ padangų ir jos puikiai tinka „Honda Varadero“, „Suzuki V-Strom“, „BMW R1150/1200GS“, „Kawasaki KLV1000“, „Triumph Tiger“ ir „Aprilia Caponord“ motociklams. Kitų dydžių padangos bus palaipsniui išleidžiamos į rinką šiais bei kitais metais.
Daugiau informacijos:
Battle Wing BW501/BW502

Padidinti
Battle Wing BW501/BW502 Rear

Padidinti