Bridgestone logo
Lietuvos | Tarptautinis tinklapis | Susisiekti su mumis | 
Bridgestone Baltics SIA

1988m. Bridgestone korporacija įsigijo Firestone Inc. Ir 1992m. pradėjo plėtrą Europos žemės ūkyje. Kai kurios žemės ūkiui skirtos padangos yra parduodamos su "Bridgestone" prekės ženklu (kodėl? - žr.žemiau), tačiau didžioji dalis parduodamų padangų yra pažymėtos "Firestone" prekiniu ženklu.

Jei norite sužinoti apie Firestone Žemės ūkio atstovą savo šalyje, sekite šia nuoroda į "Firestone Agricultural" svetainę.


Bridgestone sukūrė plačią informacinę sistemą apie specializuotas žemės ūkio srityje naudojamas padangas, tokias kaip: padangos mažiems traktoriams ar padangos sodo ir daržo technikai. Painaudojus šia informacija, buvo sukurtas didelis ąsortimentas  aukštos kokybės padangų, kurios užtikrina tinkamą sukibimą atitinkamomis sąlygomis ir beveik negadina dirvos paviršiaus.

Šios savybės yra labai svarbios golfo laukuose ar kitose vietose, kur dirvos paviršius yra netvirtas. Štai kodėl landšafto specialistai, sodininkai ir golfo laukų prižiūrėtojai negaili komplimentų mūsų gaminamoms padangoms.