Šioje nuotraukoje užfiksuoti motociklininkai, besileidžiant saulei stovintys prie motociklų su „Bridgestone“ padangomis.

Susipažinkite su visu asortimentu

ILGALAIKIS NAŠUMAS KELYJE IR BEKELĖJE

Nesvarbu, ar važiuojate tūkstančius kilometrų per šalį, ar tyrinėjate bekelę, „Bridgestone“ nuotykių padangos idealiai tinka bet kokiai kelionei.

IDEALUS PASIRINKIMAS VAŽINĖJIMUI MIESTE

Su „Bridgestone“ motorolerio padangomis užtikrintai keliaukite po miestą. Šios padangos idealiai tinka važinėti mieste, nes yra patikimos ištisus metus ir patvarios.

PATOGUS IR ILGAAMŽIS VAŽIAVIMAS

Su „Bridgestone“ turistinėmis padangomis padidinsite pasitikėjimą savimi kelyje. Jos pasižymi puikiomis eksploatacinėmis savybėmis ant šlapios dangos, puikiu valdymu ant sausos dangos ir ilgesniu padangų tarnavimo laiku.

UNIVERSALIOS VISOMS VIETOVĖMS

„Bridgestone“ bekelės padangos pasižymi puikiomis eksploatacinėmis savybėmis, universalumu ir moderniausiomis technologijomis, todėl padės įveikti bet kokį reljefą.

PUIKUS SUKIBIMAS VAŽIUOJANT LENKTYNIŲ TRASOJE IR KELYJE

Išnaudokite savo sportinio motociklo galimybes su „Bridgestone“. Šis specialus asortimentas orientuotas į sukibimą su kelio danga, eksploatacines savybes ant šlapios dangos ir nusidėvėjimo mažinimą.

SPECIALIAI MOTOCIKLAMS PRITAIKYTOS PADANGOS

Gaukite pagal užsakymą pagamintas „Bridgestone“ padangas, atitinkančias bet kokio motociklo poreikius, nesvarbu, ar tai būtų puiki rida, valdymas, ar komfortas.

PUIKIOS EKSPLOATACINĖS SAVYBĖS LENKTYNIŲ TRASOJE

Pasaulinio lygio lenktyninės padangos su naujausiomis technologijomis, užtikrinančiomis puikų sukibimą ir valdymą trasoje.