Keli šarnyriniai savivarčiai, dirbantys didelėje statybų aikštelėje

BEKELĖS PADANGOS

„Bridgestone“ aukščiausios kokybės komercinių ir pramoninių padangų asortimentas, skirtas visų tipų vietovėms ir transporto priemonėms

SKIRTOS DIDELĖMS APKROVOMS IR ĮVAIRIOMS REIKMĖMS.

„Bridgestone“ pramoninės padangos sukonstruotos taip, kad tolygiai dėvėtųsi ir užtikrintų puikų posūkių įveikimą, stabilumą ir komfortą net ir vežant didelius krovinius.

PUIKUS SUKIBIMAS, PATOGUMAS IR ILGALAIKIS VEIKIMAS

Naujoviškos technologijos užtikrina, kad „Bridgestone“ karjerų ir statybų padangos yra žinomos kaip didinančios efektyvumą, mažinančios prastovas ir didinančios investicijų grąžą.

IŠSKIRTINIS ATSPARUMAS PJŪVIAMS, SUKIBIMAS IR STABILUMAS

Nepriklausomai nuo paviršiaus ir paskirties. „Bridgestone“ padangos pasižymi išskirtiniu stabilumu ir sukibimu, kad įveiktų įvairius karščio stiprumo reikalavimus, būtinus požeminėse kasyklose.

DIDESNIS NAŠUMAS VISŲ TIPŲ VIETOVĖSE.

„Bridgestone“ karjerų kasybos produktai yra tvirti ir universalūs, kad jūsų vairuotojai būtų saugūs, o transporto priemonės važiuotų.

Peržiūrėti padangas pagal transporto priemonę

RATINIŲ KRAUTUVŲ PADANGOS

Nuo sniego valymo iki požeminių kasyklų - mūsų protektorių ir dydžių asortimentas reiškia, kad siūlome padangas visų tipų ratiniams krautuvams.

Šarnyriniai savivarčiai

Jūsų šarnyriniam savivarčiui galime pasiūlyti tinkamas padangas - nuo savaime išsivalančių protektoriaus raštų, skirtų važiuoti purvinais paviršiais, iki uždarų, kompaktiškų protektorių, skirtų įveikti akmenuotas vietoves.

Standieji savivarčiai

Standartinės „Bridgestone“ standžiųjų savivarčių padangų asortimento savybės - sukibimas, stabilumas, patvarumas ir patogumas.

Požeminio krovinių vežimo sunkvežimiai

Mūsų krovininių savivarčių padangos, pasižyminčios ypatingu atsparumu pjovimui, stabilumu ir sukibimu, yra labai svarbus veiksnys, padedantis užtikrinti efektyvų darbą po žeme.

Greideriai

Nesvarbu, ar kasate sniegą, ar dirbate ant apledėjusios dangos, ar rengiate kelio darbus, mūsų greiderių padangos užtikrina mažą vibracijos lygį, didelį stabilumą ir gerą sukibimą.

Skreperiai

Dėl geros sukibimo jėgos, pravažumo ir šoninio stabilumo „Bridgestone“ skreperių padangos idealiai tinka minkštiems ir purviniems paviršiams.

Ekskavatoriai

Mūsų specialiai sumaišyta guma, platūs grioveliai ir taisyklingas protektoriaus raštas užtikrina, kad „Bridgestone“ ekskavatorių padangos būtų atsparios pjovimui ir perkaitimui.

Tankintuvai

„Bridgestone“ asfalto volų padangos sukurtos taip, kad tolygiai paskirstytų slėgį sutankintame paviršiuje, ir jose naudojamas unikalus gumos mišinys, atsparus karščiui.

Kranai

„Bridgestone“ visureigių kranų padangos sukurtos taip, kad užtikrintų optimalų kontaktinį slėgį, net esant didelėms apkrovoms ir nelygiam reljefui, siekiant pagerinti stabilumą ir saugumą.

APŽARGINIŲ TRANSPORTERIŲ PADANGOS

Sukurta taip, kad atlaikytų didelį apkrovos jėgų dažnį ir užtikrintų ilgalaikį veikimą.

KRAUTUVŲ IR AUTOMOBILINIŲ KRAUTUVŲ PADANGOS

Išlaikyti stabilumą ir šilumos patvarumą kintant apkrovai ir greičiui

Rasti atstovą

Ieškokite atstovo savo vietovėje įvesdami pašto kodą arba miestą

Use my current location

Rezultatų nėra

alt text

SUŽINOKITE DAUGIAU