This image shows a bird's-eye view of a picturesque landscape with a city in the distance and a winding empty road.

LENGVŲJŲ AUTOMOBILIŲ, 4X4, MIKROAUTOBUSŲ PADANGOS

Atraskite visą asortimentą

Valdykite savo kelionę, net ir lietingą dieną

„Turanza“ – tai aukštos klasės padangos galingiems automobiliams, suteikiančios pasitikėjimo ir užtikrinančios kontrolę, reikalingą važiuojant ir sausu, ir šlapiu keliu.

Valdykite savo kelionę, žiemos keliones

„Blizzak“ – tai žieminės padangos, tinkamos švelniai, vidutinei ir atšiauriai žiemai. „Blizzak“ susidoros su neprognozuojamomis žiemos sąlygomis ir tikslą padės pasiekti saugiai.

Valdykite savo kelionę, bet kuriuo metų laiku

„Weather Control“ – tai aukštos klasės universali padanga, kurioje dera ir vasarinių, ir žieminių padangų savybės, kad patikimai ir komfortiškai vairuoti būtų galima ištisus metus.

Valdykite savo kelionę, Pažadinkite savo pojūčius

„Potenza“ – tai „Bridgestone“ padanga itin galingiems automobiliams. Ji suteikia stabilumą posūkiuose ir tiesiai, stabdymo efektyvumą sausame kelyje ir vairavimo malonumą.

Valdykite savo kelionę, kad ir koks reljefas būtų

„Dueler“ – tai tvirtos kelio ir bekelės padangos. Šios itin patvarios padangos sukurtos taip, kad apsaugotų vairuotojus, važiuojančius sudėtingomis vietovėmis ir kebliu oru.

Puiki degalų ekonomija, sukibimas su šlapiu keliu

„Ecopia“ prioritetas – taupus degalų naudojimas, neaukojant kitų savybių. Itin mažas pasipriešinimas riedėjimui sumažina degalų sąnaudas ir suteikia komforto.

Valdykite savo kelionę, padėkite savo verslui žengti pirmyn

„Duravis“ – tai sumanus pasirinkimas komerciniams parkams ir privačių mikroautobusų savininkams. Tai – mažesnės išlaidos, didesnis efektyvumas ir kontrolė ištisus metus.

„General Use“ padangos – tai ideali pusiausvyra tarp stabilumo ir komforto. Tai patikimos savybės, didelė rida ir sklandus bei tylus važiavimas.

Rasti atstovą

Atstovo ieškokite nurodydami savo pašto kodą arba miestą

Use my current location

Jokių rezultatų

alt text