This image shows a bird's-eye view of a picturesque landscape with a city in the distance and a winding empty road.

Atraskite visą asortimentą

Valdykite savo kelionę, net ir lietingą dieną

„Turanza“ – tai aukštos klasės padangos galingiems automobiliams, suteikiančios pasitikėjimo ir užtikrinančios kontrolę, reikalingą važiuojant ir sausu, ir šlapiu keliu.

Valdykite savo kelionę, žiemos keliones

„Blizzak“ – tai žieminės padangos, tinkamos švelniai, vidutinei ir atšiauriai žiemai. „Blizzak“ susidoros su neprognozuojamomis žiemos sąlygomis ir tikslą padės pasiekti saugiai.

Valdykite savo kelionę, bet kuriuo metų laiku

„Weather Control“ – tai aukštos klasės universali padanga, kurioje dera ir vasarinių, ir žieminių padangų savybės, kad patikimai ir komfortiškai vairuoti būtų galima ištisus metus.

Valdykite savo kelionę, Pažadinkite savo pojūčius

„Potenza“ – tai „Bridgestone“ padanga itin galingiems automobiliams. Ji suteikia stabilumą posūkiuose ir tiesiai, stabdymo efektyvumą sausame kelyje ir vairavimo malonumą.

Valdykite savo kelionę, kad ir koks reljefas būtų

„Dueler“ – tai tvirtos kelio ir bekelės padangos. Šios itin patvarios padangos sukurtos taip, kad apsaugotų vairuotojus, važiuojančius sudėtingomis vietovėmis ir kebliu oru.

Puiki degalų ekonomija, sukibimas su šlapiu keliu

„Ecopia“ prioritetas – taupus degalų naudojimas, neaukojant kitų savybių. Itin mažas pasipriešinimas riedėjimui sumažina degalų sąnaudas ir suteikia komforto.

Valdykite savo kelionę, padėkite savo verslui žengti pirmyn

„Duravis“ – tai sumanus pasirinkimas komerciniams parkams ir privačių mikroautobusų savininkams. Tai – mažesnės išlaidos, didesnis efektyvumas ir kontrolė ištisus metus.

„General Use“ padangos – tai ideali pusiausvyra tarp stabilumo ir komforto. Tai patikimos savybės, didelė rida ir sklandus bei tylus važiavimas.