Šioje nuotraukoje matoma komercinė transporto priemonė, važiuojanti keliu su „Bridgestone“ sunkvežimių padangomis, vaizdas iš šono.

Susipažinkite su visu asortimentu

SUNKVEŽIMIŲ PADANGOS TOLIMIEMS PERVEŽIMAMS

„Bridgestone“ greitkelių padangos padeda sumažinti degalų sąnaudas, anglies dvideginio išmetimą ir bendrą autoparko eksploatacijos kainą, nesumažinant padangų eksploatacinių savybių.

SUNKVEŽIMIŲ PADANGOS REGIONINIAM TRANSPORTUI

„Bridgestone“ universaliose padangose naudojamos naujausios technologijos, leidžiančios pasiekti išskirtinę ridą, sukibimą ir ilgaamžiškumą įvairiose srityse.

AUTOBUSŲ PADANGOS VAŽIAVIMUI MIESTE

„Bridgestone“ miesto autobusų padangos įveikia tipiškus vairavimo mieste iššūkius ir užtikrina patogų bei tvarų važiavimą mieste.

TARPMIESTINIŲ AUTOBUSŲ PADANGOS

„Bridgestone“ tarpmiestinių autobusų padangos, pritaikytos visiems metų laikams, užtikrina komfortą tiek vairuotojams, tiek keleiviams.

Home Teaser Image

SUSIPAŽINKITE SU „BRIDGESTONE DURAVIS R002“ PADANGŲ ASORTIMENTU.

SUNKVEŽIMIŲ PADANGOS, SKIRTOS IŠVEŽIOTI KROVINIUS MIESTE IR UŽ MIESTO

„Bridgestone“ padangos lengviesiems ir vidutiniams sunkvežimiams pasižymi universalumu ir patvarumu, reikalingu įmonėms, kad jos galėtų laiku pristatyti krovinius miestuose ir jų apylinkėse.

SUNKVEŽIMIŲ PADANGOS MIŠRIAM TRANSPORTUI IR OPERACIJOMS

„Bridgestone“ lengvosios kelių ir bekelės padangos skirtos statybų ir civilinės inžinerijos transporto pramonei ir pasižymi puikia trauka, rida ir ilgaamžiškumu.

SUNKVEŽIMIŲ PADANGOS, SKIRTOS DARBAMS BEKELĖJE

„Bridgestone“ padangos sunkiems keliams ir bekelei idealiai tinka sunkiems kroviniams vežti sudėtingomis sąlygomis, statybų aikštelėse, kasyklose ar karjeruose.

PADANGOS ĮVAIRIOMS ŽIEMOS SĄLYGOMS

„Bridgestone“ žieminės padangos pasižymi puikiomis eksploatacinėmis savybėmis ir precizišku valdymu, kad vairuotojai būtų ramūs važiuodami sudėtingomis ledo ir sniego sąlygomis.

Home Teaser Image

SUSIPAŽINKITE SU „BRIDGESTONE ECOPIA H002“ PADANGŲ ASORTIMENTU.

Jus taip pat gali dominti...

Fleetcare

Sprendimas padidinti savo verslą su vienu mobilumo partneriu prisitaikant prie jūsų poreikių moduliniu ir lanksčiu požiūriu. Įrodyta šiandien. Lenkiant rytojų.

„Bandag“ restauravimo sprendimai

„Bandag“, pasaulinė restauravimo sprendimų lyderė, sujungia daugiau nei 60 metų patirtį pramonėje ir bekompromisį atsidavimą saugai, patikimumui ir tvarumui. Mūsų įvairus gaminių asortimentas užtikrina ridą ir eksploatacines savybes, prilygstančias naujų aukščiausios klasės padangų eksploatacinėms savybėms, tačiau už mažesnę kainą, todėl sumažėja bendros padangų sąnaudos vienam kilometrui.

Bandag key visual
Originali įranga

„Bridgestone“ originalios įrangos (OE) padangos atitinka unikalias sunkvežimių ir autobusų savybes ir padeda pasiekti puikių eksploatacinių savybių. Susipažinkite su naujausiomis „Bridgestone“ OE padangomis naujoms vidutinio ir sunkiasvorėms transporto priemonėms.

Šiame paveikslėlyje pavaizduotas komercinių transporto priemonių parkas, kuriam naudojamos „Bridgestone“ OE parko padangos.

SUŽINOKITE DAUGIAU