Fleetcare

Pagreitinkite savo verslą

Integruotas padangų ir parko valdymo sprendimas

Sprendimas padidinti savo verslą su vienu mobilumo partneriu prisitaikant prie jūsų poreikių moduliniu ir lanksčiu požiūriu. Įrodyta šiandien. Lenkiant rytojų.

PADANGŲ TVARKYMAS

Suasmeninti padangų tvarkymo sprendimai taikant šiuolaikines technologijas, naudojant patogias sistemas ir vykdant procesus.

PARKO VALDYMAS

Optimizuokite savo verslo pasiekimus su „Webfleet“ – geriausiu Europos parko valdymo sprendimu.

INTEGRUOTI SPRENDIMAI

Jūsų padangų ir parko valdymo sprendimai suderinami geriausiam patogumui ir didėjančiai parko vertei pasiekti.

ATRASKITE FLEETCARE

FLEETCARE SIEKIAI

Mažesni nuosavybės turėjimo kaštai

Sutaupymai visose veiklos srityse dėl prevencinės techninės priežiūros, optimalaus turto panaudojimo ir degalų sutaupymo programų.

Stenkitės, kad klientai būtų vis labiau patenkinti

Jums padedame klientams teikti numatomas paslaugas, vis labiau ilginame veiksnumo laiką ir vis geriau valdome darbų eigą.

Taupykite laiką

Pagerinkite savo procesus, atlaisvinkite išteklius ir taupykite vertingą laiką, kad jūsų verslas judėtų pirmyn.

Skatinkite parko atitiktį reikalavima

Su „Fleetcare“ užtikriname tinkamas jūsų parko sąlygas, teikiame reikiamą pagalbą, kad jis atitiktų eismui ir techninei būklei keliamus reikalavimus.

Užtikrinkite saugumą ir saugą

Atliekama prevencinė padangų priežiūra, todėl jūsų parkas yra saugus. Parko sekimas be perstojo ir transporto priemonių diagnostika tikruoju laiku.

Kurkite tvarią ateitį

Maršrutų optimizavimas, ekologiškas vairavimas, pakartotinis padangų panaudojimas... „Fleetcare“ siūlo pilną degalų sąnaudų mažinimo ir ekologiškumo didinimo sprendimų komplektą.

PADANGŲ TVARKYMAS

Mūsų padangų tvarkymo sprendimai kuriami siekiant mažinti padangų nuosavybės kaštus, ilgiau išlaikyti transporto priemones kelyje ir užtikrinti didžiausią patogumą. Nuolat stebime jūsų reikalavimus ir nustatome geriausiai jūsų parkui tinkančius gaminius, paslaugas ir sprendimus. Taikome šiuolaikines technologijas, naudojame pažangias padangų tvarkymo sistemas ir profesionalų paslaugų teikėjų tinklą. Taip užtikriname, kad prie jūsų organizacijos sėkmės prisidėsime maksimaliai.

PARKO VALDYMAS

Optimizuokite savo verslo pasiekimus su „Webfleet“ – geriausiu Europos parko valdymo sprendimu. Jis sukurtas sekti jūsų transporto priemonių ir važiavimo duomenis, kad galėtumėte vertinti savo turimą parką, didinti produktyvumą ir mažinti kaštus. Turime ir ekologiško bei saugaus vairavimo, optimalaus darbo srautų, tachografų bei elektromobilių tvarkymo sprendimų. „Webfleet“ ir savo partnerių programas galime lengvai integruoti į esamas įmonių sistemas, siekdami dar labiau pagerinti jūsų veiklą.

INTEGRUOTI SPRENDIMAI

Su „Fleetcare“ galite viename sprendime sujungti stipriąsias mūsų padangų ir parko tvarkymo produktų savybes. Su vienu partneriu dirbti patogiau, o galingas duomenų derinys taip pat suteikia pridėtinę naudą. Siūlome jums automatizuotą, duomenimis paremtą ir išmanųjį, lankstų, modulinį transporto priemonių valdymo sprendimą. „Fleetcare“ sujungia ir padeda numatyti padangų stebėjimo ir techninės priežiūros darbus, mažina parko degalų sąnaudas ir turi jūsų priekaboms skirtus sprendimus. Taip mes spartiname jūsų verslo eigą.

SUŽINOKITE DAUGIAU APIE FLEETCARE

Atsisiųskite brošiūrą ir sužinokite daugiau apie Fleetcare sprendimą, paspartinsiantį jūsų verslą.