Weather ControlA005 EVO

Visiems sezonams Car / Suv / 4x4 tyre

Click and drag Combined Shape Created with Sketch.

Weather ControlA005 EVO

Visiems sezonams Car / Suv / 4x4 tyre

„Weather Control A005 EVO“ – tai naujausia „Bridgestone“ universalių padangų serija, suteikianti puikų sukibimą su šlapiu keliu, geresnes savybes ant sniego ir technologiją „DriveGuard“.

Click and drag Combined Shape Created with Sketch.

  • Geriausias šios klasės sukibimo su šlapia danga rodiklis 1
  • Geresnės savybės ant sniego 2
  • Puikus atsparumas dėvėjimuisi 3
Skaityti daugiauĮsigykite Weather Control A005 EVO
Įsigykite Weather Control A005 EVO

Peržiūrėti visus galimus dydžius

Techninės savybės ir privalumai

„Weather Control A005 EVO DriveGuard“ suteikta ES klasė A, nes joje naudojamas „NanoPro-Tech™“: protektorius su daug silicio.
Bridgestone icons 2020_correct-dev-names

Specialus protektorius ir mišinys

Dėl sukibimo su šlapia danga suteikta ES A ženklinimo klasė
Ir tada, kai ant šlapio kelio tenka staigiai stabdyti, ir tada, kai reikia saugumo greitkelyje staiga prapliupus liūčiai, padangas „Weather Control A005 EVO“ pasirinkę vairuotojai gali mėgautis ramybe bei užtikrintumu. Aukščiausios klasės ženklą šios padangos pelnė, be kita ko, dėl daugiau šoninių elementų ir didelio tūrio įdubų, prisidedančiu prie sukibimo su šlapia danga.
„Weather Control A005 EVO DriveGuard“ turi tvirtą rėminę konstrukciją, padedančią susidoroti su sezoninėmis oro sąlygomis.
Bridgestone icons 2020_correct-dev-names

Optimizuota karkaso konstrukcija

Didesnis ilgaamžiškumas ir rida
Didesnis „Weather Control A005 EVO“ karkaso patvarumas garantuoja, kad padanga atlaikys įvairias oro bei kelio sąlygas, o vairuotojai tomis pačiomis padangomis galės važinėti ištisus metus. Ši konstrukcija taip pat padeda geriau paskirstyti slėgį ir užtikrinti maksimalų našumą, sumažindama dėvėjimosi netolygumą.
„Weather Control A005 EVO DriveGuard“ turi triviršūnio kalno su snaige žymą, suteiktą už puikias savybes ant sniego.
Bridgestone icons 2020_correct-dev-names

Atnaujintas silicio mišinys

Sertifikuota triviršūnio kalno žyma
Serija „Weather Control“ yra skirta naudoti ištisus metus, tačiau „A005 EVO“ turi unikalių patobulinimų, kurie vairuotojams žiemą pagelbės dar labiau. Atnaujintas gumos mišinys Pro-Tech™, V formos raštas ir modernios įpjovos drauge padeda transporto priemonėms geriau stabdyti ir greitėti, o ant sniego – palaikyti geresnį sukibimą.

Teisinis įspėjimas

1 ES ženklinimo sistemos A klasė – aukščiausias sukibimo su šlapia danga efektyvumo įvertinimas.

2 Sertifikuotas triviršūnio kalno su snaige ženklinimas (3PMSF)
Remiantis „Bridgestone“ atliktais bandymais, kurių metu Švedijoje buvo lyginama su „Weather Control A005“. Padangos dydis 205/55 R16 94V. Sukibimo jėga [5–35 km/h] greičiu – 3 % didesnė nei pirmtakės. Stabdymo ant sniego atstumas [5–40 km/h] greičiu – 3 % trumpesnis nei pirmtakės. Šoninis pagreitis, palyginus su pirmtake, 4 % didesnis (nustatyta atliekant sniego slalomo bandymą 50 km/h greičiu).

3 Tokia pati rida, kaip mūsų aukštos klasės vasarinių padangų
Toks pat ridos potencialas kaip pirmtakės, palyginus su mūsų aukštos klasės vasarinėmis padangomis. Remiantis vidiniais „Bridgestone“ atliktais bandymais, kurių metu patalpose įrengtoje laboratorijoje buvo lyginama su „Weather Control A005“. Padangos dydis 205/55 R16 94V. Padangos eksploatavimo trukmė priklauso nuo vairavimo stiliaus, padangos pripūtimo slėgio, padangos ir transporto priemonės techninės priežiūros, oro sąlygų ir kt.

Pasidalinkite savo „
Weather Control A005 EVO“ patirtimi
Tyre

Rasti atstovą

Atstovo ieškokite nurodydami savo pašto kodą arba miestą

Tai tuščio regioninio kelio vaizdas miške, parodantis, kad „Weather Control“ universaliosios padangos funkcionuoja visais metų laikais