Potenza

S001

Vasara Car

Potenza

S001

Vasara Car

Aukštos kokybės Potenza S001 padangos užtikrina sensacinę galią, precizišką kontrolę ir tikrus sportinių automobilių eksploatacinius parametrus tiek sausos, tiek ir šlapios dangos sąlygomis. Ir kadangi ši padanga sukuria tikrą komfortą ir yra efektyvi, ji suteikia naują reikšmę terminui „aukšta kokybė“.

  • Didelio greičio eksploataciniai parametrai
  • Šlapios kelios dangos kontrolė
  • Puikus sukibimas ir preciziškas vairo jautrumas keliui
Skaityti daugiau Įsigykite Potenza S001
Įsigykite Potenza S001

Peržiūrėti visus galimus dydžius

Techninės savybės ir privalumai

DIDELĮ SUKIBIMĄ UŽTIKRINANTYS PADANGOS PETIES BLOKAI
+ Read More
Tvirti didelį sukibimą užtikrinantys padangos peties blokai užtikrina puikų sukibimą važiuojant posūkiais. Išilginis standumas sugeneruoja didelę stabdymo jėgą.
ŠIEK TIEK NUO CENTRO NUTOLĘS TIESUS KRAŠTAS
+ Read More
Nuostabus vairo jautrumas keliui ir preciziškas vairavimas. Visa tai sukurs jaudinantį sportišką jausmą. Puikus stabilumas važiuojant dideliu greičiu, kurį užtikrina šiek tiek nuo centro nutolęs tiesaus krašto protektorius.
AKTYVUS ĮDĖKLAS
+ Read More
Padidina išilginį standumą, taip pagerindamas stabdymą ir valdymą. Taip pat yra palaikomas vertikalus standumas, garantuojant gerą sukibimą važiuojant posūkiais ir bendrą komfortą važiuojant lygiu keliu.
DIDELIO KAMPO GRUNTKIBIŲ GRIOVELIAI
+ Read More
Didelio kampo gruntkibių grioveliai padeda pagerinti perteklinio vandens išmetimą iš krašto zonos į pagrindinius griovelius. Taip užkertamas kelias čiuožimui ant šlapios dangos.
PLATŪS GRIOVELIAI
+ Read More
Gruntkibių griovelių kampas suderintas taip, kad iki minimumo sumažintų bloko deformaciją stabdymo metu. Vanduo greitai pasišalina plačiu grioveliu.
ITIN AUKŠTAS EFEKTYVUMAS
+ Read More
Pažangiai suprojektuoti grioveliai ir gruntkibiai slopina per didelį protektoriaus ir paviršiaus generuojamą triukšmą. Lengvasvorė diržo konstrukcija sumažina pasipriešinimą riedėjimui ir kuro sąnaudas.

Kur pirkti „Potenza“

Atstovo ieškokite nurodydami savo pašto kodą arba miestą

Rasti atstovąRasti atstovą