TuranzaT005DriveGuard

Vasara Car tyre

Bridgestone Turanza T005 DriveGuard

TuranzaT005DriveGuard

Vasara Car tyre

„Turanza T005 DriveGuard“ – vasarinė padanga vairuotojams, kurie nori jaustis užtikrintai ir kontroliuoti padėtį važiuodami tiek šlapia, tiek sausa kelio danga visą dieną nesustojant.
  • Aukščiausią stabdymo ir posūkių įveikimo šlapiuose keliuose įvertinimą gavusi padanga 1
  • Dėl sukibimo su šlapia danga suteikta ES A ženklinimo klasė
  • Pasiekiama didesnė automobilių rida nei naudojant ankstesnes padangas 2
  • Tam tikrų dydžių padangose įdiegta „DriveGuard“ riedėjimo esant nuleistai padangai technologija
Skaityti daugiauĮsigykite Turanza T005
Įsigykite Turanza T005

Peržiūrėti visus galimus dydžius

Please fill in an alt
Please fill in an alt
Please fill in an alt
Please fill in an alt
Please fill in an alt

Techninės savybės ir privalumai

Šiame vaizde parodyta, kaip „Turanza T005“ remiasi technologija „NanoPro-Tech™“, kad užtikrintų geresnį jos sukibimą šlapios dangos ir slidžiuose keliuose.
Bridgestone icons 2020_correct-dev-names

Technologija „NanoPro-Tech™“ padangos gumos mišinyje

Geriausios šios klasės savybės šlapiame kelyje
Nepriklausomi padangų bandymai patvirtina, kad „Turanza T005 DriveGuard“ pasižymi geresnėmis nei kitų konkurentų padangų savybėmis stabdant ir įveikiant posūkius šlapiuose keliuose. Iš kitų padangų rūšių „Turanza T005 DriveGuard“ išsiskiria savo gumos mišiniu, kuriame naudojama technologija „NanoPro-Tech™“. Ši išskirtinė „Bridgestone“ technologija leidžia gumai sugerti vandenį kelyje, kad būtų galima pagerinti padangos sukibimą su šlapia danga.
Šiame vaizde parodyta, kaip „Turanza T005“ protektoriaus raštas užtikrina tą optimalų padangos sukibimą šlapios dangos keliuose.
Bridgestone icons 2020_correct-dev-names

Optimizuotas protektoriaus raštas

Skirtas tam geresniam sukibimui šlapios dangos keliuose
Dėl „Turanza T005 DriveGuard“ protektoriaus rašto galite saugiau jaustis ir užtikrintai vairuoti per smarkų lietų arba važiuojant šlapiu lopytu keliu. Stiprūs blokai šoninėje dalyje ir platus tarpas centre funkcionuoja kartu, kad greitai išsklaidytų vandenį nuo padangos paviršiaus ir sumažintų slydimo vandens sluoksniu riziką.
Šiame vaizde parodyta, kokios svarbios yra „Turanza T005“ patvariausios medžiagos, nes jas naudojant suteikiamos dvi ES ženklinimo klasės.
Bridgestone icons 2020_correct-dev-names

Tvirta konstrukcija ir protektorius

Išskirtinės ES ženklinimo klasės
Mūsų padangų inžinieriai pasirinko geriausias medžiagas, kad pagerintų „Turanza T005 DriveGuard“ eksploatacines savybes. Mažesnės transporto priemonės degalų sąnaudos valdant gumos, standaus poliesterio ir plieno sukietinimo procesą bei sumažinus pasipriešinimą riedėjimui. Dėl šių bei gumos mišinio ir protektoriaus patobulinimų „Turanza T005 DriveGuard“ suteikta sukibimo su šlapia danga ES A ženklinimo klasė, taip pat pasipriešinimo riedėjimui B klasė.

Teisinis įspėjimas

1 Aukščiausias reitingas pagal stabdymą ant šlapios kelio dangos ir posūkių įveikimą, suteiktas nepriklausomos padangų bandymo ir sertifikavimo įstaigos TÜV SÜD. Šaltinis: Palyginta su 4 pagrindiniais to pat segmento konkurentais: „Michelin Primacy 4“, „Continental Premium Contact 5“, „Goodyear EfficientGrip Performance“, „Pirelli Cinturato P7“. TÜV SÜD bandymą „Bridgestone“ užsakymu atliko 2018 m. balandžio–liepos mėn. Bandymas atliktas „ATP Papenburg“, naudojant 205/55 R16 91V dydžio padangas. Bandomasis automobilis: „VW Golf 7“. Ataskaitos Nr. [713126981].

2 Kaip parodė vidiniai bandymai, atsparumas dėvėjimuisi buvo 11 % geresnis nei ankstesnės kartos produkto „Bridgestone Turanza T001 EVO“.

Pasidalinkite savo „
Turanza T005“ patirtimi
Tyre

Rasti atstovą

Atstovo ieškokite nurodydami savo pašto kodą arba miestą

Tai lietingos dienos miške ir automobilio, važiuojančio nuokalne šlapiu keliu, vaizdas